برترین وبسایتهای تجاری

 
 لیست 10 سایت پردرآمد جهان


Amazon

 سایت آمازون به میزان34میلیارد دلاردر‌آمد دارد.این سایت معروف درهرثانیه ۱هزاردلار درآمد کسب می‌کند. تاریخ تاسیس این سایت سال1994 است و درحال حاضر ۳۳ هزار و ۷۰۰ نفرکارمنددارد.سایت آمازون بزرگترین سایت خرده‌فروشی جهان است که در صدر فهرست پردرآمدترین سایت‌های جهان قرار گرفته است.درآمد سایت آمازون تنهااز محل خرده فروشی نیست بلکه آمازون چند سایت پر بازدیددیگرمثل الکسا و زاپوس را در زیر مجموعه خود دارد.

Google

کاربران اینترنت بر این باورند که اینترنت بدون گوگل صفایی ندارد. گوگل درسال ۱۹۹۶ به عنوان یک پروژه تحقیقاتی توسط لری پیج وسرجی برین کارخودرا آغازکرد.این دونفر دانشجوی دانشگاه استنفوردآمریکا بودند.درآمد این سایت درسال ۲۰۱۰، ۲۹ میلیارد دلار بود.در واقع این سایت درهر ثانیه ۹۲۹ دلار ،درآمد کسب می‌کند.گوگل سایتی صاحب سبک است. این موضوع رامی‌توان بعدازراه اندازی گوگل پلاس توسط گوگل متوجه شد.

Ebay

سایت ای بای در سال ۱۹۹۵ توسط یک ایرانی راه اندازی شد. سایت ای بای بهترین فروشگاه آنلاین است که شما می‌‌تونیدبامشتریان خودبرسر قیمت چانه زده واجناس خود را به معرض فروش بگذارید.مدت ۱۳ سال، مدیر سایت ای.بای توانسته است ۳۵ شرکت دیگر ازجمله ۶ فروشگاه آنلاین در هند، کره جنوبی، فرانسه و سوئد راه اندازی
کند.طبق آخرین آمار درآمداین وبسایت که مدیر ایرانی دارد،بالغ بر ۹میلیارد و ۱۵۶هزار دلار است. یعنی این سایت‌ها در هر ثانیه، ۲۹۰ دلاردرآمد دارد.


Yahoo

س ایت یاهو از سایت‌های پردرآمد جهان است. درآمد این سایت با این که2 سال از سایت گوگل با تجربه‌تر است، کمتر از سایت گوگل است. درآمداین سایت ۶ میلیارد و ۳۲۴ میلیون دلار در سال است. به عبارتی، این سایت در هر ثانیه ۲۰۰دلار کسب درآمد می‌‌کند.

Alibaba

سایت علی‌بابا بر خلاف اسم فارسی که دارد یک سایت خارجی است که وابسته به شرکت علی‌بابا واقع در هنگ کنگ است. اما سرور آن درآمریکا قرار دارد.این سایت با بیش از یک میلیون عضو، مجموعه کاملی از شرکت‌ها ومحصولات آنها را در بردارد. سایتی که قابلیت جستجو و تحقیق راجع به یک شرکت خاص و یا محصول خاص را به کاربران خود می‌دهد. فعالیت سایت علی‌بابا بیشتر بر تجارت بین کاربرانش متمرکز است. این سایت درحال حاضر، ۶۵ میلیون کاربر از ۲۴۰ کشور جهان دارد. درآمد این سایت ازمحل فعالیت هایش ۵میلیارد و ۵۵۸ میلیون دلار است.

Expedia

 این وب سایت در سال ۱۹۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده‌است. وبراساس محورگردشگری طراحی شده است. سال ۲۰۰۸ این وب سایت از سوی مجله فورچون در بین ۳ وب سایت برگزیده دنیای وب معرفی شد.
طی ۱۵ سال گذشته وب سایت expedia یکی از بزرگترین مراجع اینترنتی مسافران از سراسر جهان بوده و هست. ارزش این وب سایت ۳میلیارد و ۳۴۸ میلیون دلار است. در واقع این وب سایت در هر ثانیه ۱۰۶دلار در‌آمد دارد


Priceline
 یک سایت قیمت گذار بلیت است. این‌سایت برای تهیه تکت تیاره دریک روز خاص، توسط کارت اعتباری تضمین شده می‌‌تواند در هر شرکت تیاره برای شمابلیت تهیه کند. البته این تکت ها غیر قابل برگشت هستند. پرایس لاین درآمد خود را از طریق دو فرایند به دست می‌آورد.
اولی قابلیت دسترسی به خطوط هوایی که موافقت خود را برای ارائه خدماتشان بر روی این سایت اعلام کرده‌اند. دومی، آن مبلغ و قیمتی است که پرایس لاین بر اساس تفاوت موجود میان قیمت بلیت هواپیمایی و قیمتی که خود سایت برای مشتری در نظر گرفته است. همچنین یک هزینه برای شارژ بلیت از مشتری دریافت می‌کند. در آمد این وب سایت ۳میلیارد و ۷۲ میلیون دلار است
.

Aol

 این وب سایت در سال ۱۹۹۱ به عنوان وب‌سایت امریکن آنلاین رونمایی شد. سال ۲۰۰۶ به AOL  تغییر نام داد. این وب سایت بیش از ۳۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. درآمد آن هم مبلغ ۲ میلیارد و ۴۱۷ میلیون دلار است. در حقیقت این وب سایت در هر ثانیه ۷۷ دلار درآمد دارد .

Netflix

با عضویت در این وب‌سایت شما می‌توانید به فلم‌ها و دی‌وی‌دی‌های آرشیو شده دنیا دسترسی پیدا کرده و از آنها لذت ببرید. درآمد این وب‌ سایت از این دنیای بزرگ مجازی ۲ میلیارد و ۱۶۰ میلیون دلار است.یعنی این سایت در هر ثانیه ۶۸ دلار درآمد دارد.

Facebook        
 شاید بتوان گفت فیس بوک مشهورترین وب‌سایت دنیای این روزهای وب است. فیس بوک جوان‌ترین وب‌سایت این فهرست است که در سال پا به این دنیای گسترده مجازی گذاشته است.فیس‌بوک ۷۵۰ میلیون کاربر فعال از سراسر جهان دارد. مدیر فیس‌بوک
فردی به نام مارک زوکربرگ است. مارک زوکربرگ به عنوان جوانترین.بیلیونر جهان شناخته شده است. در تازه‌ترین آمار اعلام شده درآمد.فیس‌بوک ۲ میلیارد دلار در سال و ۶۳ دلار در ثانیه است   
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای فروشگاه سازپیک محفوظ است
Powered By ♠ Piek Designer Group | Kiana Web Hosting - Copyright © 1389-1395 - All right reserved