تفاوت فروشگاه اینترنتی وسایت

سوالات متداول درمورد تجارت الکترونیک و فروشگاه اینترنتی؟
 
1-سوال؟ فرق بین وبسایت و فروشگاه اینترنتی چیست؟ چون ما هم اکنون دارای سایت اینترنتی هستیم
ولی خریدی در آن انجام نشده؟

پاسخ: : سایت اینترنتی با فروشگاه اینترنتی بسیارمتفاوت است شما درسایت میتوانید به شرح ومعرفی کسب کارخود انتشارسوابق , آدرس وتلفن محل کسب خودبپردازیدوچنانچه بازدید کننده ای کالای را بخواهد باید با تلفن شما تماس بگیرد و شما پس از ارائه توضیحات شفاهی درصورت موافقت مشتری به مهیا نمودن روند انتقال وجه کالا بپردازید و.....ولی درفروشگاه اینترنتی به غیرازانتشارمواردفوق ,به ارائه وفروش کلیه کالاوخدمات مربوط به رشته کاری خود به صورت سیستماتیک بدون هیچ دخالت انسانی ویا برقراری تماس تلفنی  با مشتری بپردازید.درفروشگاه اینترنتی شما فقط برای یکبار کالاهای خودرا در دسته بندی خاص خودهمراه با تصاویر ومختصات هرکالا مانندکشور سازنده+مدل کالا+وزن کالا+موارد مصرف  ومواردی که درفروش بیشترتاثیرگذار می باشد راجای دهید . مانند ویترین مغازه همراه با درج قیمت نهایی که محاسبه ای ازهزینه ارسال  وقیمت به روز کالا می باشد.
 
سوال ؟ دسترسی مشتری یا خریدار به فروشگاه اینترنتی ما چگونه است ؟ آیا باید مشتری قدیمی خودمان باشد؟یا ما باید تبلیغاتی همانندتبلیغات مغازه  فعلی امان برای این فروشگاه اینترنتی انجام دهیم که مشتری فروشگاه مارا بشناسد و از ما خرید کند؟
پاسخ= خیر در روند فروش اینترنتی نه نیاز به مشتری قدیمی خود دارید ونه نیاز به تبلیغات رایج مانند: تابلو-کارت ویزیت –بروشور وغیره چون فروش وارائه کالاوخدمات شما دریک مکان و زمان خاص خلاصه نمیگرددبلکه فروشگاه اینترنتی شما کشوری و حتی جهانی و ارائه خدمات در24ساعت شبانه روز است
بدین صورت که به طور مثال محل کسب فعلی فروشنده لاستیکی در تهران می باشد حال مصرف کننده ای در اصفهان خریدارلاستیکی با مشخصات خاص برای خودرو خود است که ازطریق گوشی تلفن همراه یا کامپیوترخانه اش دسترسی به اینترنت دارد. وی از طریق موتورهای جستجوی وب مانند google-bing-yahoo وغیره کلمه لاستیک جنرال راتایپ می کندوبلافاصله هرتعداد وبسایتهای ارائه کننده این نوع کالا در اینترنت برای وی به نمایش در می آیدوخریدارلاستیک جنرال روی آدرس وبسایتها کلیک نموده ومشغول به مشاهده وتطبیق قیمتها بین سایتهای مختلف می کند ودرنهایت ازهروبسایتی که مورد نظرش باشد اقدام به خرید اینترنتی می کندبه گونه ای که خریداربا مراجعه به فروشگاه اینترتی شما و دیدن تصویر و مشخصات توضیح داده شده مربوط به کالاو آگاهی از قیمت مندرج دیگر نیازی به تماس با شما را ندارد و فقط با کلیک روی دکمه ای بنام( اضافه به سبدخرید) کالارا انتخاب نموده , حال زمان پرداخت وجه مندرج کالا می باشد
 
.سایت اینترنتی مانند ملک مسکونی شماست که درآن زندگی می کنید ولی فروشگاه اینترنتی مانند مغازه ای شماست که درآن تجارت میکنید با اینکه به هر دو این مثالها ملک وشمارامالک این املاک می دانندولی اولی ملک مسکونی و دومی ملک تجاری شما محسوب میگردد.
 

 
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای فروشگاه سازپیک محفوظ است
Powered By ♠ Piek Designer Group | Kiana Web Hosting - Copyright © 1389-1395 - All right reserved